ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІН ТОВАРУ:

1. Ви можете повернути/обміняти Товар протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання замовлення.

2. Повернення/обмін Товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта».

3. Усі витрати, пов'язані з поверненням/обміном Товару належної якості, несе Покупець (зокрема витрати пов’язані з доставкою).

4. Товар, який повертається повинен мати товарний вигляд та відсутність слідів експлуатації (наявність ярликів, етикеток тощо). Сумки, що відправлені з пакувальним папером в середині мають повертатись у такому ж вигляді. 

5. Повернення коштів відбувається протягом 24 годин з моменту отримання Товару Продавцем на вказані Покупцем реквізити.

6. Обмін Товару відбувається на Товар з наявності.

7. Якщо протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання Товару був виявлений істотний недолік товару (прихований дефект чи фабричний брак), Товар приймається Продавцем для ремонту або обміну, а за умови їх неможливості для повернення коштів. У випадку виявлення істотного недоліку Товару напишіть, будь ласка, нам про це на пошту або у Інстаграм/Фейсбук. В такому випадку повернення Товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта», а всі витрати, пов’язані з доставкою Товару неналежної якості здійснюються за рахунок Продавця.

8. Продавець має право відмовити Покупцю в поверненні якісного Товару відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», якщо Товар прийшов у неналежному вигляді, що роблять подальшу реалізацію Товару неможливою.


ВИМОГИ ДО ТОВАРУ, ЩО ПОВЕРТАЄТЬСЯ:

Товар не був вживаний (включаючи використання для фото/відео зйомки) та зберіг свій товарний вигляд. На Товарі має бути присутня єтикетка та збережено оригінальне пакування (включаючи пакет чи пиловик). Сумки, що відправлені з пакувальним папером в середині мають повертатись у такому ж вигляді.