ДОСТАВКА

ПО УКРАЇНІ: 

1. Доставка по Україні компанією Нова Пошта здійснюється на відділення, адресу або поштомат. Вартість доставки не входить у вартість сумки та розраховується індивідуально перевізником. Вартість доставки залежить від населеного пунтку, оголошеної вартості та об'єму посилки. Всі посилки відправляются в коробках, що забезпечує збереження зовнішнього вигляду товару. Термін відправки з моменту оплати 1-3 робочі дні. Термін доставки 1-3 дні

2. Доставка по Україні компанією Meest Пошта здійснюється на відділення, адресу або поштомат тільки при повній оплаті на розрахунковий рахунок. Вартість доставки не входить у вартість сумки та розраховується індивідуально  перевізником. Вартість доставки залежить від населеного пунтку, оголошеної вартості та об'єму посилки. Всі посилки відправляются в коробках, що забезпечує збереження зовнішнього вигляду товару. Термін відправки з моменту оплати 1-3 робочі дні. Термін доставки 2-7 днів. 


МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА: 

Доставки здійснюються службою Укрпошта та Нова Пошта в будь-яку країну світу, окрім Росії та Білорусі. Оплата через WesternUnion, MoneyGram, Ria. Вартість доставки оплачується окремо після відправки та становить в середньому 20-40$ в залежності від ваги та об'єму посилки. Термін відправки з моменту оплати 1-3 робочі дні. Термін доставки 7-30 днів. 

Оформити замовлення можливо на сайті або написавши нам запит в Instagram/Viber/Telegram/на пошту.

 

ОПЛАТА

  • Післяплата (з попередньою передоплатою 200 грн). Можлива лише при доставці по Україні, при аиборі перевізника - Нова Пошта.
  • Оплата на розрахунковий рахунок